Ish partneri e vret pasi refuzoi të vijojë lidhjen, gruaja në Rimini goditet 21 herë me thikë

Kronikë e zezë

Ish partneri e vret pasi refuzoi të vijojë lidhjen, gruaja në Rimini goditet 21 herë me thikë

Më: 20 maj 2022 Në ora: 18:47
Ilustrim

Një 46 vjeçare është vrarë dje në via Dario Campana në Rimin, nga ish-patneri i saj ndërsa vajza e tij 27-vjeçare u plagos lehtë.

46-vjeçarja u godit 21 herë me thikë duke marrë një goditje vdekjepriurëse në shpinë.

Sipas policisë ngjarja ka ndodhur pasi gruaja i ka bërë të ditur atij se nuk dëshiron ta vijojë më tej lidhjen me të.

Vajza e burrit ishte e pranishme dhe u përpoq të mbronte zonjën por nuk ja arriti.

Thika e përdorur nga 54-vjeçari ishte një thikë kuzhine.

Tashmë trupa gjyqësore do të jap vendimin për burrin i cili i mori jetën 46 vjeçares.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat