Arrestohet një person në Prishtinë, kapet duke vjedhur në market

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Prishtinë, kapet duke vjedhur në market

Më: 21 maj 2022 Në ora: 08:44
Ilustrim

Një person i dyshuar është arrestuar dje në rrugën “Muharrem Feja”, në Prishtinë.

I njëjti sipas raportit 24 orësh të Policisë, është kapur në flagrancë duke vjedhur në një market.

“Rr. Muharrem Fejza, Prishtinë,  20.05.2022-18:45. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që është kapur  në flagrancë nga sigurimi duke vjedhur në market.

I dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit dërgohet në mbajtje”, thuhet në raportin e Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat