Aksident në magjistralen Kaçanik-Hani i Elezit, lëndohen katër persona

Kronikë e zezë

Aksident në magjistralen Kaçanik-Hani i Elezit, lëndohen katër persona

Më: 21 maj 2022 Në ora: 09:14
Foto ilustrim

Katër persona kanë marrë lëndime të lehta trupore në një aksident.

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 12:31 në magjistralen Kaçanik-Hani i Elezit.

Siç thuhet në raport, të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor.

“Raportohet se si pasojë e një aksidenti në mes të dy veturave katër persona kanë pësuar lëndime të lehta trupore . Të lënduarit kanë pranuar tretman mjekësor”, thuhet në raport. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat