Pejani sulmoi fizikisht vajzën dhe gruan, arrestohet nga policia

Kronikë e zezë

Pejani sulmoi fizikisht vajzën dhe gruan, arrestohet nga policia

Më: 21 maj 2022 Në ora: 09:25
Ilustrim

Policia e Kosovës në Rajonin e Pejës ka arrestuar një person pasi i njëjti dyshohet se kishte sulmuar fizikisht gruan dhe vajzën e tij.

Sipas raportit të policisë viktimat kanë pranuar tretman mjekësor kurse, i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që i njëjti kishte sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe vajzën e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor ndërsa, i dyshuari pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e policisë .

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat