I vodhën atletet para banesës – arrestohen dy persona në Fushë Kosovë

Kronikë e zezë

I vodhën atletet para banesës – arrestohen dy persona në Fushë Kosovë

Më: 23 maj 2022 Në ora: 10:00
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast vjedhje që ka ndodhur në rrugën “Hajrullah Zymi” në Fushë Kosovë.

Lidhur me rastin janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj, njëri shtetas i Kosovës dhe tjetri shtetas i Shqipërisë për shkak të dyshimit se ia kanë vjedhur të mbathurat.

Atletet ankuesit mashkull kosovar të cilat kishin qenë para hyrjes në banesën e ankuesit.

Pasi intervistimit, me vendim të prokurorit të dyshuari dërgohen në mbajtje. 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat