Pamjet nga shpërthimi i tritolit në 03.00 të mëngjesit, kush është pronari i “Audit” në Vlorë

Kronikë e zezë

Pamjet nga shpërthimi i tritolit në 03.00 të mëngjesit, kush është pronari i “Audit” në Vlorë

Më: 30 maj 2022 Në ora: 08:05
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një automjeti në Vlorë i është vendosur lëndë plasëse. Policia bën të ditur se shpërthimi ka ndodhur  rreth orës 02:55, në lagjen “Pavarësia”, në një automjet tip “Audi”.

Makina është në pronësi të 31-vjeçarit Ermal Kasa, banues në Elbasan.

Si pasojë e shpërthimit ka pasur vetëm dëme materiale. Nga pamjet e siguruara nga vendi i ngjarjes, duket se automjeti është dëmtuar në pjesën e parme si pasojë e shpërthimit.

Nuk dihen motivet e autorit/ve, ndërsa policia po heton për zbardhjen e rrethanave.

Image
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat