Dy persona keqpërdorin seksualisht një femër në Prizren

Kronikë e zezë

Dy persona keqpërdorin seksualisht një femër në Prizren

Më: 18 qershor 2022 Në ora: 08:45
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar për një rast të sulmit seksual në Prizren.

Siç bëhet e ditur viktima femër ka raportuar se fillimisht është dehur dhe më pas është keqpërdorur seksualisht nga dy persona të pa njohur.

E njëjta ka pranuar ndihmë mjekësore.

“SULM SEKSUAL / Prizren 16/17.06.2022 – NN. Viktima femër kosovare ka pranuar ndihmë mjekësore dhe sipas saj fillimisht është dehur e më pas është keqpërdorur seksualisht nga dy persona të pa njohur. Rasti është duke u hetuar”, njofton Policia në raporton 24 orësh.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat