Sulmohet seksualisht një vajzë në Fushë Kosovë, i dyshuari lirohet

Kronikë e zezë

Sulmohet seksualisht një vajzë në Fushë Kosovë, i dyshuari lirohet

Më: 27 qershor 2022 Në ora: 10:17
Ilustrim

Policia e Kosovës ka njoftuar se një vajzë ka raportuar se është sulmuar seksualisht nga një mashkull.

Në raportin e policisë thuhet se rasti ka ndodhur të dielën pasdite në Fushë Kosovë, përcjell Ballkani.info

“SULM SEKSUAL/F. Kosovë 26.06.2022-18:00. Viktima femër kosovare ka raportuar se është ngacmuar seksualisht nga i dyshuari mashkull kosovar” , thuhet në raportin e PK-së

Sipas policisë i dyshuari është intervistuar dhe me vendim të prokurorit, është liruar në procedurë të rregullt.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat