Vdekje e dyshimtë në Istog, një person gjendet i vdekur në ballkonin e shtëpisë

Kronikë e zezë

Vdekje e dyshimtë në Istog, një person gjendet i vdekur në ballkonin e shtëpisë

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 10:37
Foto ilustrim

Një burrë në Istog është gjetur pa shenja jete në ballkonin e shtëpisë së tij.

Në raportin policor bëhet e ditur se njësitet relevante dhe ekipi mjekësor kanë dal në vendin e ngjarjes, ku është konstatuar vdekja e viktimës.

Derisa, me vendim të prokurorit, trupi i pajetë është dërguar në Institutin e Mjekësisë Ligjore për autopsi.

Rasti nga ana e policisë po trajtohet si vdekje e dyshimtë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat