Dhunohet një vajzë nga një i panjohur në një motel në Lipjan

Kronikë e zezë

Dhunohet një vajzë nga një i panjohur në një motel në Lipjan

Më: 3 korrik 2022 Në ora: 09:42
Foto ilustrim

Një vajzë është dhunuar në një motel në Lipjan nga një i panjohur.

Policia njofton për hetimin e rastit, teksa nuk raportohet për ndonjë të arrestuar.

Njoftimi i plotë i policisë:

DHUNIM /Lipjan 01.07.2022 – 09:30. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se në një motel është dhunuar nga një person mashkull i panjohur. Lidhur me rastin është informuar prokurori, ndërsa njësitet policore janë duke hetuar rastin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat