Rrahje ndërmjet disa personave në Fushë-Kosovë, shkaku i parkingut

Kronikë e zezë

Rrahje ndërmjet disa personave në Fushë-Kosovë, shkaku i parkingut

Më: 12 gusht 2022 Në ora: 08:45
Foto ilustrim

Disa persona janë rrahur në Fushë-Kosovë, për shkak të parkingut.

Siç thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës, disa prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman të nevojshëm mjekësor.

Ka ndodhë një rrahje mes disa personave lidhur me një parking të veturave, disa prej tyre kanë pësuar lëndime trupore dhe kanë marrë tretman të nevojshëm mjekësor. Policia në vendin e ngjarjes ka arrestuar tre të dyshuar meshkuj kosovarë dhe me vendim të prokurorit dy janë dërguar në mbajtje, një është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat