E rëndë në Fier/ "Benzi" përplas për vdekje kalimtarin, humb jetën 52 vjeçari

Kronikë e zezë

E rëndë në Fier/ "Benzi" përplas për vdekje kalimtarin, humb jetën 52 vjeçari

Më: 13 gusht 2022 Në ora: 23:48
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Metaj, Fier ku drejtuesi i mjetit tip Benz ka përplasur për vdekje një 52 vjeçar.

Drejtuesi i mjetit i identifikuar si Ervis Koçi ka përplasur me mjetin e tij duke e lënë të vdekur 52 vjeçarin Bilbil Zaimi.

"Sot, rreth orës 22:00, në fshatin Metaj, Fier, shtetasi E. K., 36 vjeç, banues në Metaj, duke drejtuar automjetin tip “Benz” ka aksidentuar shtetasin B. Z., 52 vjeç, banues në Metaj, i cili ka ndërruar jetë," njofton policia.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat