​Arrestohet një person pasi mashtroi një tjetër i’a mori 3 mijë euro për vizë punë

Kronikë e zezë

​Arrestohet një person pasi mashtroi një tjetër i’a mori 3 mijë euro për vizë punë

Më: 16 gusht 2022 Në ora: 10:42
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se mbrëmë në Podujevë është arrestuar një person i cili dyshohet se e ka mashtruar viktimën duke i’a marrë 3.000 euro para për t’ia rregulluar një vizë pune.

Bëhet e ditur se me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Podujevë 14.02.2022 – 19:00. Është arrestuar me 15.08.2022 i dyshuari mashkull kosovar i cili ka mashtruar viktimën mashkull kosovar duke i marrë 3000 € para për ti rregulluar një vizë pune.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, ka njoftuar kështu policia.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat