Një person i lënduar në Prishtinë, pamje teksa ambulanca e merr të lënduarin

Kronikë e zezë

Një person i lënduar në Prishtinë, pamje teksa ambulanca e merr të lënduarin

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 23:05
Foto nga vendi i ngjarjes

Një person është plagosur në Lagjen Mati 1 në rrethana që ende nuk janë të njohura.

Në këto pamje e siguruara shihet teksa ambulanca e merr me barele të lënduarin teksa ka edhe forca të Policisë të pranishme.

Policia ende nuk ka dhënë detaje për atë se çfarë ka ndodhur.

Media do iu mbajë të informuar në lidhje me rastin.  

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat