Burri tenton ta fusë me dhunë në veturë ish-gruan e tij në Suharekë

Kronikë e zezë

Burri tenton ta fusë me dhunë në veturë ish-gruan e tij në Suharekë

Më: 26 shtator 2022 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Një grua e cila kishte urdhër mbrojtje nga gjykata, ka njoftuar policinë se ish-bashkëshorti i saj ka tentuar që me dhunë ta fuste në veturën e tij.

Sipas raportit 24 orësh të policisë, i dyshuari është penguar nga disa persona, por i njëjti ka arritur që t’ia marr telefonin viktimës dhe të largohet në drejtim të panjohur.

Rasti i cili ka ndodhur në Suharekë, është nën hetime.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat