Persona të panjohur ia vodhën kamionin

Kronikë e zezë

Persona të panjohur ia vodhën kamionin

Më: 4 tetor 2022 Në ora: 09:27
Foto ilustrim

Një person është ankuar në polici, se persona të panjohur ia kanë vjedhur kamionin e kompanisë.

Sipas ankuesit, kamioni në momentin e vjedhjes ishte i parkuar në parkingun e kompanisë.

“Rr. Natyra, Dardani 03.10.2022-00:45.  Ankuesi mashkull  kosovar  ka raportuar se nga person-a të panjohur i është vjedhur  kamioni (auto-pompë për beton) i cili ka qenë i parkuar në një; parking  të kompanisë”, thuhet në raportin e policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat