Vdes një i dënuar në burgun e Dubravës

Kronikë e zezë

Vdes një i dënuar në burgun e Dubravës

Më: 26 nëntor 2022 Në ora: 10:41
Foto ilustrim

Një i dënuar ka ndërruar jetë në Burgun e Dubravës.

Këtë e ka bërë të ditur Policia e Kosovës me anë të raportit 24 orësh.

Policia bën me dije se brenda në hapësirat e Qendrës Korrektuese në Dubravë nga mjeku përgjegjës është konstatuar se trupi i viktimës mashkull kosovar është pa shenja jete.

Viktima ka qenë në vuajtje të dënimit.

Me urdhër të prokurorit trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat