Ngacmoi seksualisht një 17-vjeçare në autobus, arrestohet 53-vjeçari gjilanas

Kronikë e zezë

Ngacmoi seksualisht një 17-vjeçare në autobus, arrestohet 53-vjeçari gjilanas

Më: 27 nëntor 2022 Në ora: 19:41
Foto ilustrim

Është arrestuar sot një 53-vjeçar në Gjilan.

Mbi të rëndon akuza e ngacmimit seksual. I njëjti dyshohet se ka prekur një të mitur, përderisa kjo e fundit ishte në autobus.

Jo vetëm kaq, i dyshuari fillimisht e kishte përcjellur atë, deri në momentin kur iu është afruar, me ç'rast më pas filloi edhe ta prekë.

Sipas Prokurorisë Themelore në Gjilan, rasti ka ndodhur në një nga autobusët urbanë të qytetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat