U përleshën mes vete një grua dhe një burrë në Pejë, arrestohen nga policia

Kronikë e zezë

U përleshën mes vete një grua dhe një burrë në Pejë, arrestohen nga policia

Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 08:51
Foto ilustriml

Është arrestuar një grua dhe një burrë në Pejë, pasi dyshohet se janë përleshur mes vete.

Bëhet e ditur se pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

“Është raportuar se pas një mosmarrëveshje janë përleshur në mes vete dy të dyshuar një femër dhe një mashkull kosovar.

Të njëjtit janë arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt”, thuhet në raport.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat