Dyshohet se një grua e sulmoi fizikisht një burrë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Dyshohet se një grua e sulmoi fizikisht një burrë në Prishtinë

Më: 6 shkurt 2023 Në ora: 09:11
Foto ilustriml

Një grua është arrestuar nga policia në orët e para të së dielës.

Ajo dyshohet se e ka sulmuar fizikisht një burrë.

Viktima ka pranuar tretman mjekësor.

Ngjarja ndodhi në rrugën “Halim Zariqi” në Prishtinë, thuhet në raportin 24 orësh të policisë.

Është konsultuar prokuroi i shtetit i cili ka rekomanduar që pas intervistimit palët të lirohen dhe rasti të procedohet në procedurë të rregullt

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat