Gjakovë: Babai e raportoi në polici djalin e dehur, shkaktoi dhunë në familje

Kronikë e zezë

Gjakovë: Babai e raportoi në polici djalin e dehur, shkaktoi dhunë në familje

Më: 4 qershor 2023 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Një burrë ka raportuar në polici se djali i tij në gjendje të dehur ka shkaktuar dhunë në familje.

Rasti ka ndodhur në Gjakovë të shtunën më 3 qershor.

I dyshuari është arrestuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sipas policisë ai është recidivist i dhunës në familje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat