Arrestohen dy persona në Klinë, dyshohet se sulmuan fizikisht një tjetër

Kronikë e zezë

Arrestohen dy persona në Klinë, dyshohet se sulmuan fizikisht një tjetër

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 10:11
Foto ilustrim

Janë arrestuar dy persona në fshatin Grabanicë të Klinës, pasi të njëjtit sulmuan fizikisht një tjetër.

Në njoftimin e policisë bëhet e ditur se personi ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

“Me datën 09.06.2023 janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj kosovarë për shkak se e kishin sulmuar fizikisht viktimën mashkull kosovar i cili ka pësuar lëndime dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Të dyshuarit me vendim të prokurorit janë dërguar në mbajtje”, thuhet në raport.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat