Të shtëna me armë në lagjen Dardania, Policia dhe Ambulanca në vendngjarje

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë në lagjen Dardania, Policia dhe Ambulanca në vendngjarje

Më: 29 shtator 2023 Në ora: 11:27
Ilustrim

Disa të shtëna me armë zjarri janë dëgjuar para pak minutash në lagjen Dardania në Prishtinë.

Sinjalizuesi kanë dërguar pamje nga vendi i ngjarjes, ku shihet se atje tashmë kanë dalë njësitë policore dhe ekipi i Emergjencës.

Nuk dihet nëse ka të plagosur.

Gazeta do të iu mbajë të informuar.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat