Policia u gjeti 18 paketime me marihuanë – arrestohen dy persona në Lipjan

Kronikë e zezë

Policia u gjeti 18 paketime me marihuanë – arrestohen dy persona në Lipjan

Më: 10 dhjetor 2023 Në ora: 08:54
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar dy persona në Lipjan, në mesin e tyre një të mitur.

Arrestimi i tyre ka ndodhur pasi që gjatë kontrollit të  tyre janë gjetur dhe konfiskuar 18 paketime të vogla me substancë narkotike të llojit marihuanë, 235€ para të gatshme, një mulli, një peshore dhe dy telefona mobil.

Me vendim të prokurorit, të dyshuarit janë dërguar në mbajtje. 

Hetimet po vazhdojnë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat