Një person nga Kavadari është helmuar me lëndë narkotike është gjetur pa ndjenja

Kronikë e zezë

Një person nga Kavadari është helmuar me lëndë narkotike është gjetur pa ndjenja

Më: 20 prill 2024 Në ora: 21:07
Ilustrim

Një person nga Kavadari është helmuar me lëndë narkotike është gjetur pa ndjenja.

MPB njofton se një person nga Kavadari i helmuar nga narkotikët është gjetur pa ndjenja në një oborr në Kavadar.

“Dje në orën 12.00 në DPB Kavadar, nga ana e emergjencës mjekësore, në oborrin e M.K. më pas, me urdhër të gjykatës, oficerët e policisë kanë bastisur shtëpinë e M.K.-së, gjatë së cilës është gjetur dhe konfiskuar një tabletë ekstazi. M.K. ai ishte privuar nga liria, sqaroi SPB Veles.

Nga aty shtuan se pas dokumentimit të ngjarjes ndaj tij do të bëhet kallëzim përkatës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat