Një këmbësore goditet nga vetura në lagjen Ulpiana në Prishtinë

Kronikë e zezë

Një këmbësore goditet nga vetura në lagjen Ulpiana në Prishtinë

Më: 28 maj 2024 Në ora: 15:58
Foto ilustrim

Një këmbësore është goditur nga një veturë në lagjen Ulpiana në Prishtinë.

Në pamjet që janë publikuar nga mediat shihet se në vendngjarje kanë dalë policia si dhe autoambulanca.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës por deri në publikimin e artikullit nuk ka marrë ndonjë përgjigje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat