Një 45-vjeçare dyshohet se është vetëvrarë mëngjesin e sotëm në Prizren, policia jep detaje

Kronikë e zezë

Një 45-vjeçare dyshohet se është vetëvrarë mëngjesin e sotëm në Prizren, policia jep detaje

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 08:51
Foto ilustrim

Një ngjarje tragjike ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Prizren, ku një grua dyshohet se është vetëvrarë.

Lajmin e ka konfirmuar Shaqir Bytyqi, zëdhënës i Policisë së Kosovës për rajonin e Prizrenit.

“Rreth orës 06:50, dyshohet se një grua është vetëvrarë me armë zjarri. Policia dhe njësitë relevante kanë dalë në vendin e ngjarjes ku edhe është konstatuar vdekja e viktimës”, tha ai.

Bytyqi tha se viktima dyshohet se është e moshës rreth 45-vjecare dhe se rasti ka ndodhur në shtëpinë e saj.

Lidhur me rastin tashmë është njoftuar prokurori.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat