Një person në Prishtinë tentoi të dhunonte seksualisht një vajzë

Kronikë e zezë

Një person në Prishtinë tentoi të dhunonte seksualisht një vajzë

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Policia ka njoftuar për një rast të tentim-dhunimit në Prishtinë.

Një person ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me forcë me një vajzë pa dëshirën e saj.

“Prishtinë 22.06.2024, 02:30. Ankuesja femër kosovare, ka raportuar se i dyshuari mashkull kosovar ka tentuar të kryej marrëdhënie seksuale me forcë pa dëshirën e saj”, bëhet e ditur në njoftim.

Policia shton tutje se i dyshuari është arrestuar dhe pas intervistimit me vendim të prokurorit lirohet në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat