Njerëzit dhe Koha

Kultura

Njerëzit dhe Koha

Më: 21 prill 2021 Në ora: 18:59
Skender Karaqica

Lotët i kemi të njëjtë

Në fund të jetës,të gjithë jemi të barabartë para vdekjes dhe para varrit,kështu thotë fjala e popullit.

Mbretëresha e Anglisë në orët e dhimbjes për vdekjen e Princit,lotët ia tregojnë ndarjen dhe dhimbjen e dashurisë në pallatin mbretëror në Londër.

Njerëzit dhe Koha:Lotët i kemi të njëjtë...!

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat