Dashuria

Kultura

Dashuria

Nga: Zymer Mehani Më: 7 dhjetor 2021 Në ora: 08:33
Zymer Mehani

As plaket
As matet
As blihet
As falet

Kurqysh
s' përfitohet
Por vetëm
dhurohet

Ajo është
prush
Ajo është
zjarr
Ajo të djeg
Të përvëlon
Kujdes
nga njerëzit
Që u mungon

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat