Ajo

Kultura

Ajo

Nga: Zymer Mehani Më: 6 korrik 2022 Në ora: 12:01
Zymer Mehani

Emër i vlefshëm
Sa një dashuri

Dhe e çmueshme
Sa një betim

Plagë e trazuar
Sa një dhembje

Simfoni e pandërprerë
Lulëkuqe ne fletë

Zemër e madhe
Shqipe me dy krerë

Djep Ilirie
Mall atdhesie-
SHQIPËRIA NATYRALE

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat