Tragjike: Rryma mbyt punëtorin e KEK-ut, Besim Ibrahimi

Lajme

Tragjike: Rryma mbyt punëtorin e KEK-ut, Besim Ibrahimi

Më: 28 janar 2022 Në ora: 20:19
Besim Ibrahimi

Gjatë ditës së sotme ka ndërruar jetë në mënyrë tragjike Besim Ibrahimi nga Zabeli i Ulët.

Sipas burimeve të mediave lokale mësohet se rryma ka qenë shkaktari i vdekjes së tij.

I ndjeri ishte punëtor në KEK-ut, dhe pas vetit ka lënë bashkëshorten dhe 3 fëmijë dy djemë e një vajzë.

Lajmin për vdekjen e tij e kanë dhënë edhe familjarët e tij.

Njoftimi i plotë:

Prehu në paqe o njeri mirë!

Sot si familje përjetum një humbje të madhe një nga djemt më të mirë të familjes.

Besimi në mënyrë tragjike ndërroi jetë. Besimin do ta kujtojmë me krenarinë dhe respektin më të madh.

Për varrimin ju njoftojmë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat