Ushtari i FSK-së ia rezervon një vend të veçantë fëmijës së tij

Lajme

Ushtari i FSK-së ia rezervon një vend të veçantë fëmijës së tij

Më: 19 tetor 2023 Në ora: 10:29
Foto ilustrim

Të jesh ushtarak dhe në shërbim të vendit i ka kënaqësitë dhe sfidat e veta.

Ka raste kur ushtarët ndoshta edhe me vite janë larg shtëpisë.

Madje, shpesh janë parë edhe momente tejet emocionale të bashkimit të tyre me familjen.

Image
Behar Cakiqi

Një moment tejet të këndshëm me fëmijen e tij të porsalindur e ka publikuar para disa diitësh edhe ushtari i Forcës së Sigurisë Behar Cakiqi.

Ai ia ka rezervuar një vend tejet të veçantë.

Fotografia ka bërë xhiro në internet.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat