Foto e rrallë e Sara Hoxhës me Roman!

Mediale Vip

Foto e rrallë e Sara Hoxhës me Roman!

Më: 26 nëntor 2020 Në ora: 12:23
Sara Hoxha

Trashëgimtarja e “Top Channel”, Sara Hoxha dhe partneri i saj Ledion Liço janë prindër të dy djemve.

Dy vogëlushët e tyre, të cilët janë ndër fëmijët e njohur të showbiz-it, quhen London dhe Roman.

Pas lindjes së Romanit, Sara tregoi se “kishte zënë mend” nga eksperienca me djalin e parë, London, ndaj kishte vendosur t’i ekspozonte sa më pak që tani e tutje fëmijët e saj.

Por, së fundmi trashëgimtarja e “Top Channel” ka nisur ta lëshojë pak dorën dhe sot si rrallëherë na ka përshëndetur me një foto me të birin, Roman.

Ata kanë pozuar në ashensor, ndërsa portretin e Romanit duket se do të presim akoma më shumë për ta parë.

Image
Insta

Megjithatë, jemi në hapa të mbarë dhe shumë shpejt mund ta shohim të voglin e familjes së tyre, që na ka bërë të gjithëve kaq kuriozë dhe duam të dimë se kujt i ngjan më shumë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat