Rita Ora uron vitin e ri 2021 përmes këtyre fotografive

Mediale Vip

Rita Ora uron vitin e ri 2021 përmes këtyre fotografive

Më: 2 janar 2021 Në ora: 21:04
Rita Ora

Rita Ora ka publikuar në rrjete sociale fotografi duke uruar vitin e ri.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora, ka mbyllur një vit mjaft interesant në karrierën e saj.

Rita me rastin e vitit të ri Rita ka uruar të gjithë fansat e saj përmes një Instastory.

Në Instastoryn e publikuar këngëtarja dukej mjaft tërheqëse dhe me paraqitje mjaft interesante.

“Urime viti i ri të gjithëve”, shkroi Rita.

Image
Image

Teksa më vonë promovoi shfaqjen ku ajo po merr pjesë së fundmi “The Masked Singer”, duke pyetur fansat se kush mendon se fshihet pas kosutmeve interesante.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat