Sindi shpërqëndrohet nga Atdheut, ai i dërgon puthje

Mediale Vip

Sindi shpërqëndrohet nga Atdheut, ai i dërgon puthje

Më: 19 janar 2021 Në ora: 19:41
Sindi dhe Atdheu

Ndërkohë që në studion e Përputhen diskutohej takimi i Muratit me Sindin, Bora vuri re një tjetër ‘ngjarje’ që ndodhte ndërkohë.

“Sindi i shkel syrin, Atdheu i dërgon puthje, çfarë po ndodh këtu”, pyeti Bora.

Diskutimi

Atdheu: Ishte një puthje shoqërore

Sindi: po ndjen që po i ikën dikush nga duart

Arjani: Bravo Sindi, shih ca bën. Dike të shkelke syrin.

Bora: unë kam parë afrimitet mes jush dhe në backstage

Sindi: në fakt Atdheu në kohën kur unë skam qenë , ishte i vetmi që më ka shkruar dhe më ofroi mbështetjen e tij, dhe e vlerësoj shumë.

Se njërzit në fund të fundit shihen kur ke nevojë dhe je në vështirësi.

Atdheu: po sigurisht se njërëz për kafe dhe dreka e darka kemi plot.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat