Me këtë imazh Loredana e vërteton që është shtatzënë

Mediale Vip

Me këtë imazh Loredana e vërteton që është shtatzënë

Më: 24 janar 2021 Në ora: 22:27
Loredana Zefi

Ka më pak se një javë, që në rrjete sociale po qarkullon një imazh i kapur në një video ku shfaqet Loredana, e cila nxiti spekulimet se reperja është shtatzënë për herë të dytë.

Më poshtë është imazhi i parë që ka bërë xhiron e rrjetit, me shumë fansa që besojnë se ajo po pret edhe një fëmijë.

Por së fundmi, një tjetër fotografi bindi edhe më tepër fansat rreth spekulimeve për një shtatzëni të mundshme.

Image

Reperja pozon e veshur me tuta blu dhe një pallto e ngjyrës së njëjtë, dhe abdomeni i saj duket më i rrumbullakosur.

Ndonëse reperja asnjëherë nuk ka reaguar në lidhje me thashethemet që po qarkullojnë lart e poshtë, ishte Mozzik i cili tha diçka në lidhje me situatën.

Në një lajm të publikuar në Facebook me titullin “Loredana shtatzënë për herë të dytë?”, ai ka komentuar nga llogaria e tij.

“Gjinekologa t’fort jeni, respekt”, komentoi ai duke shtuar edhe një emoji duke buzëqeshur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat