Reperi shqiptar publikon imazhin e parë me të birin

Mediale Vip

Reperi shqiptar publikon imazhin e parë me të birin

Më: 1 mars 2021 Në ora: 19:34
Don Phenom

Don Phenom dhe partnerja e tij, Anxhi u bënë prindër për herë të parë në fund të vitit të kaluar.

Lajmin e konfirmoi vetë reperi përmes një postimi në rrjete sociale, i cili shkruante: “Djali im Troi Sterkaj ju uron një vit të mbarë. Gëzuar 2021.”, shkruante ai.

Së fundmi, Don Phenom ka ndarë me ndjekësit një foto të këndshme me të birin. Ai shihet duke përqafuar dhe puthur të birin, ku shkruan: “Të dua Troi”.

Kujtojmë që reperi dhe partnerja e tij konfirmuan lidhjen në muajin Prill të vitit që lamë pas, nëpërmjet një fotoje shumë romantike.

Image
Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat