Mihrija e Naimi kombinohen deri në këtë pikë

Mediale Vip

Mihrija e Naimi kombinohen deri në këtë pikë

Më: 4 mars 2021 Në ora: 22:49
Mihrije Braha dhe Naim Abazi

Mihrije Braha, këngëtarja e njohur kosovare, ia ka dalë ta ruaj freskinë, që ia lakmojnë e komentojnë të gjithë.

E bukur dhe e freskët, Mihrija shfaqet edhe në të gjitha edicionet e “Odeon”, ku prezanton përkrah të shoqit, Naimit.

Çifti, nuk është se janë kujdesur ndonjëherë të kombinohen deri në këtë pikë sa në këto foto.

Po duken bukur të kombinuar në detaje, të dy elegant dhe mjaftë “fresh”.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat