Shpat Kasapi dhe partnerja e tij bëjnë kurorëzimin fetar

Mediale Vip

Shpat Kasapi dhe partnerja e tij bëjnë kurorëzimin fetar

Më: 6 mars 2021 Në ora: 15:46
Shpat Kasapi dhe Selvija

Shpati është kurorëzuar me Selvijen.

Këngëtari Shpat Kasapi para pak kohe konfirmoi se ka kurorëzuar me fejesë lidhje e tij me Selvije Jaon.

Së fundi, partnerja e këngëtarit është përgjigjur në pyetjet e ndjekësve, të cilët më së shumti e pyesnin lidhur me Shpat Kasapin.

Një prej ndjekësve i shkruan “A keni ber plane me Shpatin kur do ta keni dasmen, je shume e mire, te dua”.

Image

Përgjigja e Selvijes ishte “Ne kemi here kurorezim fetar. Por per darsem skemi ndonje plan shkaku i pandemise”.

Image

Ndërsa, e pyetur se çfarë do të thotë kurorëzim fetar, ajo thotë “Po në Islam quhet nikah”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat