Enca publikon video me stilin e ri të flokëve

Mediale Vip

Enca publikon video me stilin e ri të flokëve

Më: 6 mars 2021 Në ora: 16:31
Enca

Enca ka postuar një video të re në Instagram.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Enca Haxhia është ndër emrat më të njohur dhe të dashur për publikun.

Ajo ka postuar një video së fundmi duke ka theksuar se ajo ka ndryshuar stilin e flokëve për paraqitjen teksa merrte poza nën tingujt e këngës së re “Nashta”.

“Kujt po i pëlqen stili i ri i flokëve?”, tha Enca.

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by ENCA (@enca)

Enca është mjaft aktive në rrjete sociale, duke publikuar pamje të ndryshme nga përditshmëria dhe nga karriera.

Projekti i fundit muzikor është “Nashta” i cili erdhi pas një pauze të shkurtër nga ajo.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat