Loredana shfaqet natyrale pa grim në postimin e fundit

Mediale Vip

Loredana shfaqet natyrale pa grim në postimin e fundit

Më: 7 mars 2021 Në ora: 18:11
Loredana

Reperja është shfaqur pa grim në fytyrë.

Reperja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në Zvicër, Loredana Zefi përveç se në muzikë është mjaft aktive edhe në rrjete sociale

Ajo sigurohet që t`i mbaj të informuar ndjekësit e saj përmes publikimeve të shpeshta në llogarinë e saj zyrtare të Instagramit.

Së fundmi Lori ka ndarë me fansat e saj disa fotografi ku shohim se fytyra e saj po ‘shkëlqen’ teksa erdhi pa grim fare në fytyrë.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat