Përgjigja e Teas kur e pyesin përse u nda nga Bearti

Mediale Vip

Përgjigja e Teas kur e pyesin përse u nda nga Bearti

Më: 3 prill 2021 Në ora: 15:18
Tea dhe Bearti

Tea Trifoni dhe Beart Rexhepi muajin e fundit ishin personazhe shumë të komentuara në shtypin rozë.

Dyshja konfirmuan se janë në lidhje pas largimit nga “Përputhen”, ndërsa së fundi ata kanë ndarë rrugët.

Në llogarinë e saj në Instagram, Tea i është përgjigjur pyetjeve të shumta të ndjekësve, të cilët nuk e kursyen për pyetjet rreth Beartit.

Një prej tyre e pyet rreth arsyes së ndarjes, ndërsa përgjigja e saj ishte e prerë duke shkruar “Do të flas rreth kësaj teme”.

Image

Meqenëse ditën e djeshme u pa duke pirë kafe me Olsa Mahmutin, ndjekësit e pyetën nëse do të rikthehet në “Përputhen”, meqë rast tha se rrugëtimi i saj në atë program ka përfunduar. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat