Kristiani sapo plasi bombën për Ledjanën

Mediale Vip

Kristiani sapo plasi bombën për Ledjanën

Më: 9 prill 2021 Në ora: 19:29
Ledjana

Pak ditë më parë Ledjana dhe Mevlani u deklaruan vetëm për njëri-tjetrin në studio. Mirëpo, jo të gjithë mendojnë se ndjenjat mes tyre janë të vërteta.

Sipas ish-konkurrentit të “Përputhen, Kristian Marcinajt, Ledjana po bën lojë.

I ftuar në “Shqipëria Live”, ai tha se ajo nuk ka pasur kurrë ndjenja për Mevlanin.

Kristiani komentoi takimin e tyre të fundit, ku Ledjana shpërtheu në lot.

“Ledjana po bën thjesht një lojë dhe nuk ka pasur asnjëherë ndjenja për Mevlanin. Jam shumë i sigurt. Pse ju fikën ndjenjat rastësisht, nga kjo që ndodhi së fundmi, reagimi i Ledjanës. Po kur qan, varet sa aftësi aktoreske mund të kesh. Femra ka inteligjencën emocionale që dhe të sillet sikur qan dhe në momentin që nuk e ndjen të qajë”, tha konkurrenti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat