Reja e Gilit nga Dubai i bën konkurrencë modeleve

Mediale Vip

Reja e Gilit nga Dubai i bën konkurrencë modeleve

Më: 14 prill 2021 Në ora: 23:02
Herolina Zeka

Herolina Zeka tashmë është emër i njohur për publikun dhe mjaft e komentuar në mediat rozë.

Ajo është reja e këngëtares së mirënjohur Gilit, pasi tashmë e ka bërë publike lidhjen e saj me djalin e Gilit dhe Ilirit, Robert Berani.

Herolina është shumë aktive në rrjetet sociale, ku shpesh ndan fotografi të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundi bukuroshja është duke kaluar disa ditë pushimi në vendin e preferuar të VIP-ave shqiptarë, në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Në fotografinë që ka postuar sot ajo duket në top-formë e shfaqur vetëm me bikini.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat