Tortë, lule e dhuratë luksoze- Milot Rashica befason gruan për ditëlindje

Mediale Vip

Tortë, lule e dhuratë luksoze- Milot Rashica befason gruan për ditëlindje

Më: 15 prill 2021 Në ora: 22:52
Milot Rashica me familje

Miloti zgjodhi dhuratat më të bukura për gruan.

Bashkëshortja e futbollistit Milot Rashica, Belkiz Kera, me këtë date feston ditëlindjen.

Me rastin e ditëlindjes, Belkiz pranoi dhurata e urime të shumta nga familjarë e miq të saj.

Një befasi të veçantë, ajo e mori nga Miloti, i cili e befasoi atë me një buqetë me trëndafila me shumë ngjrya, tortë dhe dhuratë luksoze nga “Louis Vuitton”.

Ajo i publikoi dhuratat në rrjete sociale, duke u ndjerë e lumtur për befasinë e bashkëshortit.

“Urime ditëlindjen dashuria ime @belkiz_kera ❤️ unë dhe Tiani jemi me fat që të kemi në jetën tonë“. 

Image
Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat