Pas ndarjes nga Ana, Arsimi merr vendimin e rëndësishëm

Mediale Vip

Pas ndarjes nga Ana, Arsimi merr vendimin e rëndësishëm

Më: 18 prill 2021 Në ora: 11:25
Arsimi dhe Ana

Dy ditë më parë, Ana zbuloi se ajo dhe Arsimi i kanë dhënë fund lidhjes.

“Kam qenë dhe e kam pranuar disi, jo plotësisht. Ka qenë njohje më shumë. Ka qenë diçka midis nesh, por nuk është më”, tha ish-konkurrentja e Për’puthen.

Pas ndarjes, Arsimi ka vendosur të ndryshojë këngën që po bënte për ish-partneren, pasi fliste për dashurinë. Ai ka publikuar një pjesë në Instastory, krahas së cilës ka shkruar: “Bon be? Se më ke dasht? Të uroj më të mirat beba. Sardi, tani vëlla duhet me e korrigju këtë pjesë”.

Kujtojmë se e pyetur nëse ndjen dashuri për ndonjë, Ana është shprehur konfuze për ndjenjat e saj. Siç duket, kjo deklaratë ka nxitur dhe vendimin e Arsimit.

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat