Sytë e djalit të Afërdita Demakut çmendin vajzat e reja

Mediale Vip

Sytë e djalit të Afërdita Demakut çmendin vajzat e reja

Më: 9 maj 2021 Në ora: 21:23
Pimi

Afërdita Demaku është këngëtarja e njohur e muzikës popullore, që e ka transformuar dukshëm pamjen e jashtme.

Afërdita nuk e pranon fare pleqërinë, andaj po i rri gati vetes.

Ndërkohë, edhe femijët e këngëtares janë në botën e muzikës dhe po përpiqen ta kapin suksesin.

Ky është Pimi, djali i vetëm i këngëtares, i cili gjjthashtu ka nisur të merret me muzikë dhe pretendon karrierë në këtë fushë.

Ai është i pashëm, e sytë e tij janë pikë e dobët për vajzat e reja.

Kush do ta ketë fat Pimin, e vjehërr Afërditën? 

Image

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat