Sabri Fejzullahu uron festën e Fitër Barajmit

Mediale Vip

Sabri Fejzullahu uron festën e Fitër Barajmit

Më: 13 maj 2021 Në ora: 08:03
Sabri Fejzullahu

Këngëtari ka uruar të gjithë besimtarët mysliman.

Përmes rrjetit social Instagram, Sabri Fejzullahu shprehur urimet më të mira për të gjithë.

Postimin e tij, në të njëjtën kohë e ka shoqëruar edhe me përmendjen e muajit Ramazan derisa ka shkruar se agjërimi ishte sprovë dhe karakter njerëzor.

“Agjerimi ishte sprove dhe karakter njerezore.Lum ai qe e agjeroj kte Ramazan .Vllezerve dhe motrave Shqiptare , te besimit Islam , me shpirte e zemer Ju Uroj festen e FITER BAJRAMIT”, ka shkruar Sabri Fejzullahu.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat