Ana Lleshi lanson këngën e parë “Deal”

Mediale Vip

Ana Lleshi lanson këngën e parë “Deal”

Më: 14 maj 2021 Në ora: 20:08
Ana Lleshi dhe Atdheu

Ana ka publikuar projektin e parë në muzikë.

Konkurrentja e radhës nga “Përputhen” që debuton në muzikë është Ana Lleshi.

Ana sapo ka publikuar projektin e saj të parë me titull “Deal”, të cilit ia shoqëroi edhe videoklipinn, ku vjen me skena të ‘nxehta’.

Për tekstin e këngës u kujdes Foggy, ndërsa muzikën dhe mix/masterin e punoi Marcolino.

Në videoklipin e këngës së parë, Ana ka vendosur që ta marrë ish-konkurrentin e “Përputhen”, Atdhe Xharavina, me të cilin ishte shumë e afërt në program.

Në këtë video të saj, vëmendje mori paraqitja atraktive e Anës, ku vjen me skena provokuese bashkë me balerinët.

Por, sa ka ajo talent në muzikë, i mbetet publikut ta vlerësojë

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat